بستن پنجره انتظار

ساخت واحدهای اسمز معکوس

طراح و مجری واحدهای آب شیرین کن صنعتی

طراحی، نصب و راه اندازی آب شیرین کن برای گاوداری ها جهت مصرف آب دام

استفاده از فناوری اسمز معکوس برای کاهش شوری آب و حذف باکتری های مضر در سلامت دام تاثیر بسزایی دارد. استفاده از فناوری اسمز معکوس با کاهش یون ها در آب و کاهش سختی(TDS) موجب سلامت دام گشته و مرگ و میر آنها را کاهش می‌دهد.

شرکت توکا پارسیان تاکنون موفق به نصب سامانه های آب شیرین کن برای گاوداری های متعددی در سطح استان گشته و توانایی ساخت و راه اندازی سامانه های آب شیرین کن برای گاوداری ها از 20 تا 100خ مترمکعب در روز به همراه پیش تصفیه های لازم را دارد.

طراحی و نصب آب شیرین کن برای تصفیه آب چاه کشاورزی

استفاده از آب شیرین کن اسمزمعکوس برای تصفیه آب چاه کشاورزی بسیار پرکاربرد هست. استفاده از آب های شیرین یا با سختی پایین برای آبیاری گلخانه ای یا قطره ای برای افرایش تولیدات کشاورزی بسیار موثر است و از آسیب به خاک جلوگیری می‌کند.

طراحی و نصب آب شیرین کن برای بازچرخانی پساب

استفاده مجدد از پساب صنایع و بازچرخانی آن در صنعت به دلیل کاهش منابع آبی کشور و خشکسالی در سالیان اخیر روند روبه رشدی به خود گرفته و بسیاری از صنایع بزرگ را ملزم به استفاده از پساب جهت تامین آب وادار نموده است.
در حال حاضر آب تصفیه شده حاصل از تصفیه خانه‌های فاضلاب به عنوان یک منبع جدید و پیوسته مورد توجه قرار گرفته است. اسمز معکوس همراه با پیش‌تصفیه های لازم برای استحصال آب مناسب بازچرخانی در صنعت در راس توجه صنایع می‌باشد.

آب حاصل از بازچرخانی پساب، برای کشاورزی، آبیاری فضای سبز، کارواش، مکان های تفریحی و ... قابل استفاده است.

شرکت آبتین پارسیان پیشرو توانایی ساخت سامانه های اسمز معکوس و طراحی پیش‌تصفیه و پس تصفیه‌های لازم جهت تامین آب صنایع در ظرفیت‌های کوچک تا بسیار بزرگ را دارد.

این شرکت با بهره‌مندی از توانایی کارشناسان مجرب و روش‌های شبیه‌سازی صنعتی می‌تواند بهترین روش را مناسب با آنالیز آب خوراک پیشنهاد دهد.

شیرین سازی آب دریا

در کشور ما با توجه به وضعیت اقلیم خشک و نیمه خشک، مشکلات کمبود آّب از چالش های جدی است. شیرین سازی آب دریا یک منبع دائمی آب شیرین ایجاد می‌کند.